Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu Baykal Makine San. Tic. A.Ş.'nin faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden önem arz etmektedir.

Baykal Makine San. Tic. A.Ş. beraber çalıştığı kurumların, ürün ve hizmetlerini kullanan ve/veya sonuçlarını gören tüketicilerin Baykal Makine San. Tic. A.Ş. ile paylaşmış oldukları kurumsal ve/veya bireysel bütün bilgilere karşı yaklaşımını aşağıda belirtilen prensiplerle özetlemektedir. Masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Baykal Makine San. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

www.baykal.com.tr Web Sitesi

Baykal Makine San. Tic. A.Ş. "Web Sitesinde" ad, soyad, iletişim ve adres bilgileri haricinde sizinle ilgili olarak doğrudan alınan herhangi bir kişisel bilgi bulunmamaktadır. Bütün ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve birkaç kere geldiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojilerde ise, herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yalnızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Sitede ziyaretçilerden istenen ad, soyad, iletişim ve adres bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamakta, ticari bir meta olarak değerlendirilmektedir.

www.baykal.com.tr'den yapılacak olan bütün gönderilerde, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değiştirmeniz mümkündür.

Baykal Makine San. Tic. A.Ş.'nin Çalışma Prensipleri, Gizlilik ve Güvenlik

Baykal Makine San. Tic. A.Ş. "Web Sitesi" için kişisel verinin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle kişisel verilerinizi bize emanet ettiğinizde kişisel gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Baykal Makine San. Tic. A.Ş. tarafından kişisel bilgilere ait verilerin koruması ile ilgili tüm yasal düzenlenmelere uyulmaktadır. www.baykal.com.tr "Web sitesindeki" kişisel verilerle ilgili tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun yapılmakla birlikte, siz kullanıcımıza aşağıdaki bilgiler verilerek, kişisel verilerinizin şahsiliğinin, mahremiyetinin her zaman korunduğu güvence altına alınarak sorumlulukla kullanılması Baykal Makine San. Tic. A.Ş. tarafından taahhüt edilmektedir.

Siz kullanıcımız, Baykal Makine San. Tic. A.Ş. web sayfalarını ziyaret ederken yukarıdaki taahhütlerimiz kapsamında huzur ve güvenle hareket edebilirsiniz.

Baykal Makine San. Tic. A.Ş., paylaştığınız kişisel verilerin kasıtlı veya kazara kullanılması, kaybı, yok edilmesi veya yetkisi olmayan kimseler tarafından erişilmesini önlemek için teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Güvenlik tedbirleri düzenli olarak geliştirilmekte olup günün şartlarına göre uyarlanmaktadır.

Kurumsal ve/veya kişisel olarak www.baykal.com.tr "web sitemizde" paylaşılan bütün bilgiler gizli olarak ele alınır, hiçbir özel ve tüzel kişilikle paylaşılmaz ve ticari meta olarak değerlendirilmez.

Kurumsal olarak Baykal Makine San. Tic. A.Ş. ile çalışma öncesinde ya da çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dökümanlar ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

Baykal Makine San. Tic. A.Ş. hiçbir kurumsal veri tabanı arasından veri transferi / veri tabanı ticareti yapmaz.

Baykal Makine San. Tic. A.Ş. müşteri hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmek ve İzinli Pazarlama kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulayabilmek için gerekli çalışmaları yapar.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak her zaman bilgi alma, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz onayı da istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz. Yukarıda ifade edilen haklarınızı buradan http://www.baykal.com.tr/bize-yazin  kullanabilirsiniz.